…a to sa prejavilo aj na ich hernom prejave. Volejbalistky Levíc sa súťaži žiačiek držia priebežne na 4.priečke, takže sme vedeli, že nepôjde o ľahký zápas.

Na zápas sme nastúpili v pohode a dobrej nálade. Naše dievčatá sa postavili k zápasu zodpovedne, čo bolo vidieť aj na celkovom hernom prejave.

V 1.sete sme sa oboznamovali s telocvičňou, problém nám urobil hlavne príjem. Prehrali sme ho na 15 bodov. V podobnom štýle sa niesol aj 2.set, ktorý sme prehrali na 13 bodov. Paradoxne nás to neodradilo od hry a bojovali sme ďalej. Začali sme lepšie prihrávať, vychytávať  lopty v poli, čo saprejavilo aj na vyššom počte získaných lôpt. 3.set sme prehrali na 17 bodov a celý 1.zápas  0:3

V druhom zápase sme začali hrať na útoku trocha agresívnejšie, zlepšili sme príjem, prihrávky, servis a celý zápas prebiehal dramatickejšie. Potrápili sme súpera, čo bolo vidieť aj na výsledku. 1.set sme prehrali na 21 bodov.
V 2.sete začali útočiť viac aj blokárky a bola to veľmi pekná a napínavá hra, súperovi sme nedali dýchať, výborne sme vychytali lopty v poli a vyhrali sme ho na 26 bodov.
3. a 4. set sme neprestali bojovať, herný prejav bol opäť dobrý a snažili sme sa držať tempo so súperom, ale nevyšlo nám to a prehrali sme na 16 a 17 bodov. 2.zápas prehra 1:3

Celkový dojem zo zápasu je výborný. Okrem chýb, o ktorých vieme a na ktorých pracujeme (príjem, prihrávka), dievčatá sa prejavili i ako skvelý kolektív, čo je pre nás asi to najpodstatnejšie. Dôležité je, že sa uplatnili aj menej skúsené hráčky, ktoré ukázali, že majú veľký potenciál a navzájom sa povzbudili.

Dievčatám držíme palce do ďalších zápasov a veríme, že odvetné zápasy budú plné prekvapení !