V druhom domácom dvojzápase junioriek sme sa stretli s družstvom UKF Nitra. Vedeli sme, že súper má mladý bojovný káder, s ktorým ale nemôžme zaváhať. Víťazstvom 2x 3:0 sme sa len utvrdili, že úvod sezóny nám vychádza podľa našich predstáv.
Prvý zápas sme začali veľmi dobre. Dobrým servisom sme si dokázali spraviť v každom sete dostatočný náskok a udržať si ho až do konca. Mrzí ma väčší výpadok v treťom sete, kedy sa súper s nami dostal do koncovky. Výsledok zápasu 3:0 ( 8,14,24 )

Súperovi sme nedovolili dostať sa ani do druhého zápasu a naďalej sme určovali tempo hry my. Na dievčatách bolo vidieť, že sú už viac zohraté a že každý dotyk s loptou si užívali. Bohužiaľ, pre mňa neuspokojivým faktom je veľa pokazených servisov. Máme na čom pracovať. Výsledok zápasu 3:0 (21,14,17 )

Na záver by som chcel zagratulovať dievčatám k ďalším bodom v súťaži. Dúfam, že v takýchto výkonoch budú pokračovať. Ďakujem všetkým fanúšikom za ocenenie nášho výkonu potleskom a povzbudzovanie počas oboch zápasov. Apropo, touto cestou chcem pochváliť súpera. Od nášho posledného stretnutia sa ich hra posunula vpred a určite ich v ďalších bojoch netreba podceniť.