Po náročnom tréningovom týždni nás čakalo 2. kolo juniorskej súťaže, kedy sme vycestovali za súperom do Pezinka. V príprave sme sa so súperom už stretli a vedeli sme, že tu musíme bodovať naplno. To sa nám podarilo naplniť na 100%.

V prvom zápase sme boli od začiatku lepším tímom. Dobre sme podávali a nebáli sme sa hrať agresívne na sieti. Po prvom bezproblémovom sete sme sa rozhodli vyskúšať pár alternatív do ďalších bojov o MSR. Bohužiaľ strata 2.setu mrzí, ale baby sa nezľakli a otočili vývoj zápasu vo svoj prospech. Veľké negatívum je strata našej nahrávačky, ktorá si pri poslednej lopte posledného setu spravila výron. Dúfam, že jej absencia nebude nadlho a čim skôr sa vráti pomôcť svojmu družstvu. Výsledok zápasu 1:3 (-17,24,-23,-15).
V druhom zápase sme boli nútení presunúť naše libero na náhru. Túto zmenu prijala pozitívne a priviedla svoje družstvo k víťazstvu. V zápase sme boli menej presný a razantný na útoku, ale dobre sme bránili na sieti a v poli. Výsledok zápasu 1:3 (-22,21,-11,-20).

Dievčatám gratulujem k ďalším bodom do tabuľky. Po druhom kole nám patrí 4.miesto. Dúfajme, že víťaznú sériu predĺžime už tento víkend proti družstvu UKF Nitra.