Podľa predpokladov sme zápasy prehrali. COP nenechalo nič na náhodu a prišlo v najsilnejšom zložení. Dievčatá s extraligovými skúsenosťami pôsobili vyhratejšie, uvoľnenejšie a čo je horšie, kolektívnejšie ako my. Bojujú o každú loptu, žiadna nie je pre ne stratená. My naopak nechávame lopty padať, dúfame, že „niekto“ loptu zahrá za nás. Zápasy boli dramatickejšie akurát v 3.sete 1.a 2. zápasu, kde si dievčatá spomenuli, že vedeli hrať volejbal. Nevieme si to vysvetliť, ale nikto nevie kde má stáť, príjem je neriešiteľný rébus a keď už sa dostaneme do útoku, častokrát len ošetrujeme. Dievčatá by si mohli uvedomiť, že vyššie súťaže už nie sú len o podaní, ktoré bývalo našou silnou stránkou. Teraz len ošetríme servis, aby sme nepokazili.

Postup na MSR sme si značne skomplikovali, keďže nepredpokladáme, že s takýmto výkonom nezakopneme. Pred nami sú ťažkí súperi , najbližšie N.Zámky. Ani ďalší ako Púchov, Piešťany nebudú prechádzkou. V priamom boji o postupové miesta však najviac napovie zápas s Levicami.

Ako vždy sme na zápas pozvali aj miestnu TV Pohoda, ktorá na prekvapenie opäť „neprišla“. Je nám ľúto, ale informovať o MVK  je asi „zakázané“. Na záver by sme sa chceli poďakovať vedeniu mesta a ZŠ Tematínskej, ktorí nás prichýlili na spomínanej ZŠ. Náš domovský stánok ZŠ Odborárska prerába šatne. Preto vlastne domáce zápasy hrávame na miestach, kde netrénujeme. Prichádzame o domáce prostredie, čo však neospravedlňuje dievčatá za prístup k hre. Poďakovanie patrí aj CVČ Štúrova, ktoré nám poskytlo priestory na trénovanie.

 

Fotogaléria           Poradie  /kadetky/