3.turnaj MINI žiaci Púchov
Naši mladší žiaci/čky sa predstavili na 3. turnaji v Púchove. Postupová matematika bola jasná. Ak dnes porazíme Púchov “B” a Komárno postúpime v predstihu na MSR MINI ml.žiaci. Od úvodu bolo jasné, že dlhá pauza počas sviatkov chlapcom nepomohla. Naopak dievčatá rozohraté z turnaja v Taliansku podržali. V prvom zápase sme prehrali s domácim “B” teamom , keď môže mrzieť 1. set, ktorý sme mali rozohratý viac ako dobre. V druhom sme už len doťahovali vedenie súpera a zaslúžene prehrali. Do kariet nám nezahrala ani výhra Komárna nad domácim “A” čkom 2:1. Všetko sme mohli napraviť v poslednom zápase. Po dôraznejšom dohovore na začiatku 1. setu už všetko klapalo ako malo. Výhra 2:0 nás viac menej posunula na MSR . V premiérovom vystúpení našich chlapcov je to obrovský úspech. 👏👏👏👏👏