Žiačky MVK museli svoje zápasy namiesto v domácom prostredí odohrať u hostí v Piešťanoch. V rámci plánovanej rekonštrukcie budeme mať na svojej domovskej pôde modernizované šatne a hygienické zariadenia. Po minulotýždňovom výpadku v Nových Zámkoch sa očakávalo ako sa dievčatá popasujú s ďalším ťažkým súperom-VKM Piešťany. Hra našich dievčat sa zlepšila, ale na disponované a skúsené súperky to nestačilo, podľahli sme 3:1 a 3:1. Opäť sme nebodovali, čo bude určite znamenať pád v priebežnom poradí. Budúci víkend naše žiačky nastúpia na svoje zápasy proti Senici.

VKM Piešťany – MVK Frigolog Nové Mesto nad Váhom                 3:1 (-21, 16, 13, 20)                    3:1 (21, 14, -13, 17)

Viac o zápasoch

——————————————————————————————————————————————————————

V ten istý deň nastúpili juniorky MVK Nové Mesto v očakávanom derby proti mestskému súperovi – VK Nové Mesto nad Váhom. Po minulotýždňovom delení bodov so Slávia UK Bratislava, sme si na mestského súpera trúfali. Priebeh prvého zápasu tieto nádeje začínal napĺňať, keď sme viedliuž 2:0. Napokon sme však tento zápas vyhrali až v tie-breaku 3:2. Druhý zápas lepšie zvládli volejbalistky VK a vyhrali v pomere 1:3. Budúci víkend vycestujeme do Púchova.

MVK Frigolog Nové Mesto nad Váhom- VK Nové Mesto nad Váhom              3:2 /23,22,-18,-18,5/             1:3 /-21,12,-17,-17/

Viac o zápasoch

 

——————————————————————————————————————————————————————–

V nedeľu kadetky MVK odcestovali na svoje zápasy do prievidze, kde nastúpili proti družstvu VK Prievidza. V oboch zápasoch odohrali svoj štandard a zvíťazili v oboch stretnutiach. V súťaži vyhrali zatiaľ všetky zápasy, čo im zabezpečuje 1.miesto v priebežnom poradí. Budúci víkend sa na domácej pôde stretnú s favorizovanou COP Nitra. Budú to zápasy družstiev z čela tabuľky. Budeme našim dievčatám držať palce.

VK Prievidza – MVK Frigolog Nové Mesto nad Váhom                 0:3 /-12,-6,-17/                0:3 /-20,-14,-12/

Viac o zápasoch