Žiačky MVK Frigolog Nové Mesto nad Váhom pod vedením trénerky Borsovej nastúpili už na 3.kolo svojej súťaže. Po predchádzajúcich víťazných zápasoch sme boli zvedaví ako si poradia s ďalším súperom, a to VO HIT Trnava. Zápasy sa hrali na 4.ZŠ a po takmer bezchybnom výkone si naše diečatá odniesli do tabuľky ďalších 6 bodov po výhrach 3 : 0 a 3 : 1. Tieto víťazné zápasy im zabezpečili priabežné 1.miesto v Oblasti Západ.

Juniorky MVK Frigolog Nové Mesto nad Váhom zažili v sobotu o 15,00 svoju premiéru v súťaži, keď nastúpili proti ŠŠK OA Považská Bystrica. Po nervóznom začiatku v prvom zápase sa naše juniorky skonsolidovali a dotiahli 1. zápasdo víťazného konca v pomere 3 : 1. Druhý zápas sme ťahali za kratší koniec a prehrali sme ho v opačnom pomere 1 : 3.

V nedeľu 25.10.2015 sme vycestovali na zápasy kadetskej súťaže do Trnavy. Súperom nám bolo rýchlo sa rozvíjajúce družstvo VO HIT Trnava. Po tuhom boji naše kadetky dotiahli oba svoje zápasy do úspešného konca a zvíťazili 3 : 1  a  3 : 0. V celej súťaži zatiaľ nestratili ani bod a držia sa preto na krásnej 1.priečke.