Reprezentácia Slovenskej republiky v plážovom volejbale na sústredení v Monaku.
Koncom marca sa konalo v Monaku a v Cap d’Ail druhé tohtoročné sústredenie reprezentácie Slovenskej republiky v plážovom volejbale dievčat.
Vo februári sa pripravovali  Veronika Podhradská a Dorota Nebusová s trénerkou Janou Zyani, žijúcou v Monaku, na pilotnom projekte MVK Nové Mesto nad Váhom a v marci už v rozšírenej zostave aj s Karolínou Majerníkovou. Na domácej pôde im robila v rámci svojich študijných a tréningových možnosti sparingpartnerku Slovenka žijúca v Monaku, Rebeka Zyani, ktorá do kolektívu zapadla nielen osobnostne, ale aj herne. Dievčatá aj vzhľadom na svoj mladý vek (16,17 a 18 rokov) absolvovali množstvo podujatí na medzinárodnej úrovni.
Materský klub ich preto vyslal pod vedením manažéra beachovej reprezentácie Pavla Podhradského a za výdatnej pomoci sponzorov a podporovateľov na beach kemp ako prípravu na nadchádzajúce majstrovské turnaje, ale predovšetkým aby zabojovali o popredné miesta na majstrovstvách Európy vo svojej kategórii do 20 rokov.
Dievčatá pod vedením bývalej reprezentačnej trénerky monackej reprezentácie (účasť na Majstrovstvách sveta, Olympijských hrách) a aj francúzskej reprezentácie, Jany Zyani, absolvovali denne dvojfázové tréningy, ale trénerka s nimi preberala aj mentálnu prípravu a zásady stravovania vo vrcholovom športe.
Pekným ocenením ich snahy bolo ich prijatie na slovenskom konzuláte v Monaku. Stretli sa s Ing. Miroslav Výbohom honorárnym konzulom Monackého kniežatstva na Slovensku a s konzulkou SR v monackom kniežatstve Tatianou Parackovou.