JE TO TAAAM, po včerajšom neúspechu naše dievčatá dnes v rozhodujúcom zápase o postup zo skupiny porazili domáce Rakúsko a po výhre 2:1/-15,22,13/ postupujú do 24kového pavúka. Dievčatá sa rozbiehali ťažšie. V prvom sete doťahovali vedenie súpera ale koncovka bola jasná pre domáce. V druhom sete sme celom viedli, v koncovke 20:17. Rakušanky však dotiahli na 21:21. Vtedy si naše dievčatá vyžiadali lekárske ošetrenie…pomohlo , vyhrali 24:22. Tiebreak bol v našej réžii, Rakušanky stále doťahovali. Za stavu 13:11 vyskúšali aj ony lekárske ošetrenie. Dotiahli na 14:13, ale výhra bola nakoniec naša!!!!
OBROVSKÁ GRATULÁCIA dievčence!!!!! Premiérové víťazstvo na ME, výkony a bojovnosť sa lepšia.Postup zo superťažkej skupiny=1.cieľ sme splnili. Čo tak si splniť aj ten ďalší????

Žreb bol v 1.kole k dievčatám priaznivý. Samé to však nepríde. Iba emotívnym prejavom a bojovnosťou o každú loptu môžeme zajtra uspieť. DRŽÍME PALČEKY!!!💪👏