V prvom z troch existenčných kôl juniorskej súťaže sme privítali COP Nitra “A”. Očakával sa vyrovnaný duel. To sa aj v prvých 3 setoch naplnilo. Vyhrávali sme 1:0 a hrali dobre. A kedže ani súper nezaostával, bol to naozaj pekný volejbal. COP-ka vyrovnala na 1:1 v koncovke druhého setu. Zápas sa lámal v 3. sete. Prehrali sme ho 27:25. Odvtedy už naše dievčatá podávali nebojovný výkon z množstvom vlastných chýb. Prehra 3 : 1 bola teda sklamaním.
Na druhý zápas nastúpili dievčatá s bojovným duchom. Po pár prehratých loptách elán opadol a my sme prehrali hladko 3 : 0.
Juniorská liga ešte nie je stratená. Postúpiť stále môžeme. Už to však bude veľmi ťažké. Najbližšie vycestujeme na pôdu UK Bratislava “A”.
Kedže ani UK nemá postup istý, očakáva sa, že nastúpia v plnej zostave. Ak chceme uspieť, budeme musieť podať životný výkon.

Naša hra má svetlé momenty, no nevieme ich udržať v dlhšom úseku hry. Treba len veriť, že sa to bude zlepšovať.