V termíne 26.-29.7. 2018 sa v Luhačoviciach konal už 35. kemp Volejbalovej akadémie. Ako obyčajne sa ho okrem nášho klubu MVK Nové Mesto nad Váhom zúčastnilo množstvo dievčat z Čiech, Moravy a Slovenska. Naše dievčatá pod vedením skúsených lektorov absolvovali 4 dni driny, potu a zdokonaľovania nahrávky a smečiarkej techniky.
Skutočný bombónik však organizátori pripravili na sobotný program. Účasť prisľúbili hviezdy súčasného svetového volejbalu. Všetci účastníci s napätím očakávali, kto sa nakoniec objaví vo dverách krásnej haly v Luhačoviciach

Nakoniec sa očakávania naplnili a s deťmi si zatrénovali: Helena Havelková  jedna z nejlepších európskych hráčiek, Marie Toufarová – reprezentantka ČR. Hlavnou hviezdou kempu však bol nemecký reprezentant, nejlepší európsky univerzál – György Grozer.
Stretnutie s týmito hviezdami určite zanechá v deťoch nezabudnuteľný dojem.
Fotenia, súťaží a sprievodných akcií bolo neúrekom. Volejbalisti si mohli s hosťami zasúťažiť. Všetci túto možnosť radi využili.
Hviezdy sme si užili aj na večernom programe, dozvedeli sme sa množstvo informácií zo zákulisia svetového volejbalu.
Viac info a videí nájdete na : Volejbalová akademie  MVK Nové Mesto nad Váhom


Na záver patrí organizátorom kempu obrovské poďakovanie, nielen za hviezdy kempu, ale za hodiny a hodiny driny pri zdokonaľovaní nahrávky a smečiarskej techniky.