Naše dievčatá sa predstavili pod hlavičkou ZŠ Odborárska na MSR v MIDI volejbale dievčat ZŠ. Za posledné roky sa súťaž vyprofilovala na veľmi kvalitné podujatie. Aj tento rok súťažilo 16 mančaftov o titul školského Mastra SR. Súťaž mala vysokú úroveň. V každom družstve bolo viac dievčat, ktoré spĺňajú predpoklady stať sa výbornými volejbalistkami.
 
Naše prešli turnajom bez zaváhania. V základnej skupine si poradili s dievčatami z Prešova, Pezinka a Levíc. V štvrťfinále narazili na snaživé dievčatá Banskej Bystrice, ktoré nám v 1.sete riadne sťažili postupové šance. Nakoniec z toho bola výhra 2:0, Nie však ľahká.
 
V semifinále sme sa stretli asi s najlepšie disponovaným súperom z Poltára. Vysoké a šikovné dievčatá nás donútili siahnuť až na dno síl. Šťastnejší sme boli nakoniec my, výhra v tie-breaku však nebola ľahká.
 
Fo finále sme si verili, hra sa prelievala raz na jednu a raz na druhú stranu…
 
Nakoniec sme nevyužili ani vedenie 1:0 a 23:19, ani matchball 24:23. Dievčatá zo Stropkova mali problémy s kŕčmi. Nakoniec však boli šťastnejšími. Prehra mrzí, ale 2.miesto je ďalším splnením cieľom na tento rok.
 
Dievčatá odviedli vo veľkej horúčave zodpovedné výkony. Rozhodne sme sa za ne nehanbili, práve naopak. reprezentovali sme nielen školu, ale aj klub. Vo štvrtok a piatok pokračujeme školskými MSR v 6-kovom volejbale. Veríme , že medaila by mohla byť. Jej “cveng” už ,ale bude na dievčatách.