Naše kadetky sa dnes doma predstavili v priamom súboji o 1.miesto v tabuľke s Levicami. Levice už dlhšie s týmto mančaftom žnú úspechy. Dievčatá sú vyhraté a zohraté. V našich radoch zapracúvame nové dievčatá. Aj zranenie nahrávačky Pappovej nám naznačilo, že to bude ťažký boj.
V prvom zápase sme podľahli viacmenej jednoznačne. Aj keď sme stav vždy v závere skresali, nebol to z našej strany pekný volejbal.
Veľmi nás teší víťazný obrat v druhom zápase. Dievčatá šokli nielen seba, rodičov, ale aj súpera. Vyvarovali sme sa hrubých chýb. Naopak, v niektorých momentoch sme hrali tak, ako by sme chceli stále. Aj keď sa súper vzchopil v 3.sete, nakoniec mu to nestačilo. 4.set bol ukážkou špičkového kadetského volejbalu.
Len pripomenieme, že Levice skončili s touto zostavou na MSR v min. sezóne na 2. mieste. Prehrali vo finále s Bílikovou Bratislava 3:2
Preto si skalp tohto mimoriadne šikovného a hlavne slušného mančaftu veľmi ceníme.

DIEVČATÁ dnes výnimočne neľutujem, že som musel prísť, bolo sa na čo pozerať.